WYBRANA KATEGORIA

rozwiń pozostałe kategorie

zwiń pozostałe kategorie

KAMIEŃ NATURALNY, DEKORACYJNY, BETON ARCHITEKTONICZNY

ROZWIŃ POZOSTAŁE KATEGORIE

STONE MASTER Kamień wewnętrzny i elewacyjny Almeria/Campana

Stone Master Almeria/ Campana to klasyczna kolekcja przywodząca na myśl ponadczasowość i funkcjonalność. Regularny wygląd cegły, podkreślony miękką fakturą sprawia, że okładzina doskonale odda charakter elewacji domu albo wewnętrznych aranżacji wprowadzając do wnętrz harmonię rodzinne ciepło. Dostępne wersje kolorystyczne – biel, bordo, grafit, krem – gwarantują natomiast pełną swobodę wyboru. Dzięki tej różnorodności Stone Master kamień dekoracyjny Almeria, dawniej Campana, sprawdzi się doskonale zarówno w nowoczesnych, jak i klasycznych wnętrzach, idealnie komponując się z naturalnymi surowcami.

Stone Master kamień wewnętrzny i elewacyjny jest jednak nie tylko efektowny, ale także trwały. Zastosowane w produkcji materiały przedłużają trwałość produktu oraz czynią go odpornym na działanie niskich czy wysokich temperatur i innych czynników zewnętrznych. Jest również odporny na uszkodzenia mechaniczne. To też gwarantuje utrzymanie zachwycającego efektu na dłużej.

Dzięki regularnemu kształtowi prostokąta o wymiarach 275x135 mm, Stone Master Almeria/ Campana jest także bardzo łatwy w układaniu, a wykorzystanie fugi gwarantuje uzyskanie klasycznego i ponadczasowego efektu. Ponadto, Stone Master narożnik Almeria pozwoli na estetyczne wykończenia miejsca styku ścian bez konieczności przycinania płytek. Producent Stone Master zadbał także o praktyczne opakowania. Każde z nich liczy 12 płytek lub 8 narożników, co pozwala na pokrycie odpowiednio powierzchni 0,5 metra kwadratowego lub 1,08 metra bieżącego zbiegu ścian.

Produktów : 8, strona 1 z 1

AKTUALNE PROMOCJE

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA ZAKUPÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Feedback
e-budujemy.pl
ul.Diamentowa 4
20-447 Lublin

Pracujemy:
pn.-pt.: 08:00 - 17:00
sobota: 08:00 - 14:00

tel.: +48 ___ ___ ___
fax: +48 ___ ___ ___
info@ebudujemy.pl