WYBRANA KATEGORIA

rozwiń pozostałe kategorie

zwiń pozostałe kategorie

KAMIEŃ NATURALNY, DEKORACYJNY, BETON ARCHITEKTONICZNY

ROZWIŃ POZOSTAŁE KATEGORIE

STEGU Płytki i narożniki kamieniopodobne wewnętrzne Colorado

Stegu Colorado to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie piękno natury. Kolekcja ta, zainspirowana pustynnym krajobrazem USA, wyróżnia się bowiem niezwykle oryginalną fakturą płytek, na którą składa się imitacja ułożonych bardzo ściśle, drobnych kamyczków. Duża wypukłość pozwala na uzyskanie we wnętrzu niezwykłego efektu, który dodatkowo można podkreślić punktowym światłem czy odpowiednimi dodatkami. Płytki te z pewnością spodobają się wszystkim, którzy chcą uzyskać niebanalny efekt w pomieszczeniu, niezależnie od stylu w jakim zostało ono urządzone czy jego przeznaczenia. Stegu płytki i narożniki kamieniopodobne wewnętrzne z kolekcji Colorado komponują się bowiem doskonale zarówno z tradycyjnymi surowcami typu drewno, jak i nowoczesnymi, minimalistycznymi dodatkami i meblami.

Stegu kamień dekoracyjny Colorado jest także niezwykle łatwy w montażu. Jego ułożenie i dopasowanie, dzięki specjalnym wypustkom na krawędziach poszczególnych płytek o regularnym kształcie, odbywa się bardzo szybko i praktycznie bezproblemowo. Producent linii, Stegu, zadbał także o możliwość wykończenia narożników ścian i uzupełnił kolekcję o specjalnie wyprofilowany Stegu narożnik dekoracyjny Colorado. Jego różne proporcje – 1/2:1/2, 1/3:2/3, 1/4:3/4 – gwarantują pełną swobodę aranżacji i zachwycający efekt niezależnie od jej złożoności.

Poszczególne płytki posiadają wymiary 56x15 cm. Jedno opakowanie liczące 8 sztuk, pozwala więc na pokrycie ściany o powierzchni 0,67 metra kwadratowego lub w przypadku narożników do 1,2 metra bieżącego.

Produktów : 2, strona 1 z 1

AKTUALNE PROMOCJE

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA ZAKUPÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Feedback
e-budujemy.pl
ul.Diamentowa 4
20-447 Lublin

Pracujemy:
pn.-pt.: 08:00 - 17:00
sobota: 08:00 - 14:00

tel.: +48 ___ ___ ___
fax: +48 ___ ___ ___
info@ebudujemy.pl