WYBRANA KATEGORIA

rozwiń pozostałe kategorie

zwiń pozostałe kategorie

FARBY, SYSTEMY DEKORACYJNE

ROZWIŃ POZOSTAŁE KATEGORIE

ŚNIEŻKA

FARBY ŚNIEŻKA

 

Śnieżka to wszystko, czego potrzebują Państwo, aby, jak w piosence, pomalować swój świat, a konkretnie ściany, sufity, elewacje zewnętrzne, dach i co tylko jeszcze będą Państwo chcieli. W niezwykle bogatej ofercie firmy Śnieżka znajdują się Śnieżka Grunty, farby akrylowe do podłoży betonowych Śnieżka Beton-Posadzka, emulsje do elewacji zewnętrznych Śnieżka Fasadowe, emulsje z dodatkiem silikonu Śnieżka Kuchnia-Łazienka, modyfikowane emalie Śnieżka Do Kaloryferów, specjalne środki ochronne i do czyszczenia Śnieżka Na Dach, Śnieżka Na Rdzę, Śnieżka Na Plamy i Zacieki, jak również Śnieżka Urekor Podkłady Antykorozyjne oraz Śnieżka Srebrzanka Żaroodporna.

Osobny dział to najbardziej znane produkty marki Śnieżka, a mianowicie białe farby i emulsje akrylowe z serii Śnieżka Eko oraz lateksowe do wnętrz z serii Śnieżka Vernissage, Śnieżka Max, Śnieżka Max Latex i Śnieżka Modern White. Tuż obok znajduje się Śnieżka Colorex, czyli bogata oferta pigmentów, dzięki którym stworzą Państwo swój ulubiony kolor w tylu odcieniach, ile dusza zapragnie. Nie każdy jest jednak Van Goghiem, który perfekcyjnie mieszał odcienie, dlatego Śnieżka stworzyła dwie serie gotowych farb i emulsji. Są to znane i cenione przez wielu wiernych klientów Śnieżka Satynowa i Śnieżka Barwy Natury, inspirowane naturalnym pięknem otaczającego nas świata.

Czas zatem chwycić za pędzle oraz wałki i odświeżyć wnętrza w swoim domu. Śnieżka z pewnością w tym pomoże, przynosząc 100% zadowolenia oraz spokój i trwałość na lata.

 

Produktów : 729, strona
z 37
Dalej >

ŚNIEŻKA Lakiery

AKTUALNE PROMOCJE

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA ZAKUPÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Feedback
e-budujemy.pl
ul.Diamentowa 4
20-447 Lublin

Pracujemy:
pn.-pt.: 08:00 - 17:00
sobota: 08:00 - 14:00

tel.: +48 ___ ___ ___
fax: +48 ___ ___ ___
info@ebudujemy.pl