WYBRANA KATEGORIA

rozwiń pozostałe kategorie

zwiń pozostałe kategorie

FARBY, SYSTEMY DEKORACYJNE

ROZWIŃ POZOSTAŁE KATEGORIE

DULUX Kolory Świata

FARBY DULUX KOLORY ŚWIATA

Dulux Kolory Świata to najbardziej znana na świecie kolekcja emulsji lateksowych najwyższej jakości. Składa się na nią aż 81 wyjątkowych kolorów, a każdy nosi zaklętą w sobie magię z innego, niepowtarzalnego miejsca na Ziemi. Jaśminowa Herbata, Światełka Heraklionu czy też Różane Perfumy mówią same za siebie. Jeśli zatem chcą Państwo przenieść się w kraje Dalekie Wschodu pachnące kwiatami wiśni, posmakować hiszpańskiego słońca, otulić się tchnieniem morskiej bryzy na jednej z greckich wysp wystarczy nanieść na ściany odpowiedni kolor, dorzucić kilka stylowych dodatków i gotowe.

Każda emulsja z bogatej palety Dulux Kolory Świata idealnie nadaje się zarówno do ścian, jak i sufitów. Ich matowe wykończenie sprawia, że kolory nabierają głębi i nie rażą w zetknięciu z intensywnym światłem. Co więcej, w zależności od pory dnia i stopnia nasłonecznienia emulsje Dulux wyglądają nieco inaczej, pogłębiając doznania estetyczne każdego, kto tylko zechce śledzić te subtelne zmiany. Firma Dulux jako lider innowacyjnych technologii także i w kolekcji Kolory Świata wprowadził technologię Pigment Pro, dzięki której emulsje zyskał ponadprzeciętne parametry krycia. Oprócz tego emulsje Dulux Kolory Świata zawierają czynniki chroniące kolor, utrudniające przywieranie brudu i ułatwiające czyszczenie.

Wielką zaletą tego produktu jest jego wydajność. Jeden litr starczy na pokrycie 14 m2 powierzchni. To naprawdę sporo. Wystarczy jedno krycie, 2-4 godzin schnięcia i gotowe. Można już cieszyć się idealnym wyglądem i kolorem ścian przez długi czas.

 

 

Produktów : 144, strona
z 8
Dalej >

DULUX Kolory Świata

AKTUALNE PROMOCJE

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA ZAKUPÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Feedback
e-budujemy.pl
ul.Diamentowa 4
20-447 Lublin

Pracujemy:
pn.-pt.: 08:00 - 17:00
sobota: 08:00 - 14:00

tel.: +48 ___ ___ ___
fax: +48 ___ ___ ___
info@ebudujemy.pl