WYBRANA KATEGORIA

rozwiń pozostałe kategorie

zwiń pozostałe kategorie

PODŁOGI DREWNIANE, WINYLOWE, SKÓRZANE, PANELE PODŁOGOWE

ROZWIŃ POZOSTAŁE KATEGORIE

BARLINEK DESKA BARLINECKA

W naszej ofercie podłóg znajdują się tak popularne produkty, jak deska barlinecka. Jest to gotowy do układania materiał, wykonany z jednego gatunku drewna. Stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać efekt tradycyjnej powierzchni drewnianej o bardzo wysokiej estetyce. Deska podłogowa Barlinek to wielowarstwowe panele, wykończone naturalną okładziną drewnianą. Występują w wersji lakierowanej, olejowanej lub szczotkowanej, co pozwala na uzyskanie pożądanego efektu w zależności od wymagań. Są wykończone za pomocą drewna dębu i jesionu, występujących w różnych wersjach kolorystycznych.

 

Przy produkcji prezentowanych paneli wykorzystywane jest wyłącznie prawdziwe drewno najlepszego gatunku. Naturalne usłojenie, odcień oraz inne cechy charakterystyczne dla tego surowca sprawiają, że poszczególne panele mogą się różnić od prezentowanych na stronie wzorników

Produktów : 104, strona
z 6
Dalej >

BARLINEK Listwa P10 wys.40mm

BARLINEK Listwa P20 wys.58mm

AKTUALNE PROMOCJE

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA ZAKUPÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Feedback
E-budujemy.pl
ul.Diamentowa 4
20-447 Lublin

Pracujemy:
pn.-pt.: 08:00 - 16:00

tel.: (81) 441-77-85
(81) 441-81-95
fax: (81) 446-75-49
INFOLINIA: 814 418 195
biuro@e-budujemy.pl