WYBRANA KATEGORIA

rozwiń pozostałe kategorie

zwiń pozostałe kategorie

OCHRONA DREWNA

ROZWIŃ POZOSTAŁE KATEGORIE

Producent:
Zakres ceny(zł):
-
Pojemność:
Rodzaj produktu:
Kolor :
Połysk:

Resetuj filty

ALTAX

ALTAX, IMPREGNATY, LAKIEROBEJCE, LAKIERY

Budujemy nowy dom, remontujemy stary dom, odświeżamy mieszkanie, stawiamy płot itp. Niezależnie od tego, co Państwo robią lub zamierzają w najbliższej przyszłości zawsze warto zainwestować w produkty wysokiej jakości, które pomogą uchronić przed szkodliwym działaniem różnych czynników miejsca i przedmioty, które są dla Państwa ważne. Do takich produktów z pewnością należy cały asortyment oferowany przez firmę Altax.

Altax to jeden z wiodących na polskim rynku producent środków do ochrony i dekoracji drewna, jak również innych materiałów takich jak metal, żeliwa, tynki czy beton. W ofercie marki Altax można przebierać do woli, zależności od potrzeby, rodzaju drewna, jego umiejscowienia i przeznaczenia można dobrać najlepszy środek. A po kilku godzinach pracy cieszyć się piękną pergolą lub stylową szafką nocną przez długie lata.

Altax Impregnaty, Altax Lakierobejce, Altax Olej, Altax Lakiery, Altax Emalie , Altax Środki Czyszczące to serie specjalistycznych produktów, wśród których znajdą Państwo wszystko, co niezbędne do ochrony swojego domostwa. Są bezpieczne dla najmłodszych, z powodzeniem można nimi malować zabawki, meble oraz różne elementy w dziecięcych pokojach. Są łatwe w stosowaniu, zapewniają doskonałe krycie oraz trwały kolor, chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi, czynnikami atmosferycznymi, wnikaniem wilgoci, inwazją niepożądanych mikroorganizmów oraz owadów, zapobiegają szybkiemu pękaniu i wysychaniu drewna, błyskawicznie schną, a drażniący zapach ograniczony jest do minimum.

Produktów : 242, strona
z 13
Dalej >

ALTAX Środki czyszczące

ALTAX Do drewna

AKTUALNE PROMOCJE

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA ZAKUPÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Feedback
e-budujemy.pl
ul.Diamentowa 4
20-447 Lublin

Pracujemy:
pn.-pt.: 08:00 - 17:00
sobota: 08:00 - 14:00

tel.: +48 ___ ___ ___
fax: +48 ___ ___ ___
info@ebudujemy.pl