Szukaj produktu w naszym Internetowym Centrum Budownictwa

KOSZYK
0 : produktów
PRZECHOWALNIA
0 : produktów

WYBRANA KATEGORIA

KAMIEŃ NATURALNY, DEKORACYJNY, ELEWACYJNY

Pozostałe kategorie

rozwiń pozostałe kategorie

zwiń pozostałe kategorie

STONE MASTER

Stone Master jest producentem okładzin imitujących kamień naturalny, płytek cegłopodobnych ,do stosowania wewnątrz pomieszczeń  jak i na zewnętrznych elewacjach, elementów dekoracyjnych oraz zapraw,fug i impregnatów przeznaczonych do ich  montażu. Wewnętrzny kamień dekoracyjny produkowany jest na bazie gipsu, elewacyjne płytki zewnętrzne natomiast na bazie betonu. Ciekawa kolorystyka i wzornictwo  kamienia elewacyjnego  Stone Master, wysoka jakość, stosowanie nowoczesnych technologii stawiają producenta na pozycji lidera na rynku polskim.  Wewnętrzne okładziny z kamienia dekoracyjnego cieszące się dużym zainteresowaniem to płytki: Rustic, Lacarno, Liverno, Madera. Płytki imitujące cegłę, do zastosowania wewnątrz i na elewacjach: Loft Brick, Home Brick, Wall Brick, różna kolorystyka, ciekawa faktura imitująca cegłę ręcznie formowaną. Kamień przeznaczony do zastosowania wewnątrz i na zewnątrz: Roma, Monaco, Venezia to tylko kilka przykładów z szerokiej oferty. Zapraszamy do odwiedzenia strony e-budujemy.pl, posiadamy w ofercie wszystkie produkty  dostępne dla rynku tradycyjnego. Systemowa chemia do mocowania, spoinowania i impregnacji okładzin Stone Master zapewnia prawidłową instalacje płytek.

Produktów : 91, strona
z 5
Dalej >

STONE MASTER Elementy wykończeniowe i dekoracyjne

STONE MASTER Livorno/Limburg

STONE MASTER Locarno

STONE MASTER Madera

STONE MASTER Michigan

STONE MASTER Nicea

STONE MASTER Porta

STONE MASTER Rustic

STONE MASTER Villa

STONE MASTER Calgary/Arizona

AKTUALNE PROMOCJE

O INTERNETOWYM CENTRUM BUDOWNICTWA E-BUDUJEMY.PL

E-budujemy.pl to platforma internetowa służąca do zakupów materiałów budowlanych i artykułów wyposażenia wnętrz. Szeroka oferta produktowa z branż: płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek, baterie, chemia budowlana, panele i podłogi drewniane, farby,kamień dekoracyjny i elewacyjny, materiały do układania kostki brukowej, ochrona drewna umożliwiają realizację zakupów bez wychodzenia z domu.

Współpraca z najlepszymi firmami spedycyjnymi zapewnia szybkie i solidne dostawy w każde miejsce w kraju i za granicą.

Stale uzupełniamy asortyment jak i również pracujemy nad poprawą funkcjonalności strony internetowej. Nasi konsultanci odpowiedzą na większość Państwa pytań, pomogą rozwiązać problemy jak i również zaproponować rozwiązania technologiczne. Zapraszamy do zakupów na e-budujemy.pl.

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA ZAKUPÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Feedback
E-budujemy.pl
ul.Diamentowa 4
20-447 Lublin

Pracujemy:
pn.-pt.: 08:00 - 16:00

tel.: (81) 441-77-85
(81) 441-81-95
fax: (81) 446-75-49
INFOLINIA: 814 418 195
biuro@e-budujemy.pl