WYBRANA KATEGORIA

FARBY, SYSTEMY DEKORACYJNE

Pozostałe kategorie

rozwiń pozostałe kategorie

zwiń pozostałe kategorie

ŚNIEŻKA Śnieżka Satynowa

Śnieżka satynowa biała i kolory

 

Farba Śnieżka Satynowa jest to farba, która została wyprodukowana w wykorzystaniu innowacyjnej technologii Teflon® surface protector oraz najwyższej jakości żywic i pigmentów. Dzięki tej wyjątkowej formule Śnieżka Satynowa tworzy trwałe powłoki, które pozwalają na zachowanie idealnego wyglądu i koloru ścian. Ze względu satynowe wykończenie zalecana jest do stosowania na gładkich i płaskich powierzchniach ścian. Farba Satynowa Śnieżka jest odporna na mycie i szorowanie powłoki, z których łatwo można usunąć plamy i zabrudzenia. Jej szczególne właściwości sprawiają również, że farba nie chlapie podczas malowania, jest łatwa w aplikacji oraz doskonale kryje.W naszej ofercie znajduje się śnieżka satynowa  biała, prezentujemy również kolory z całej palety barw, dzięki czemu kazdy klient znajdzie produkt zgodny ze swoimi oczekiwaniami.

Produktów : 123, strona
z 7
Dalej >

ŚNIEŻKA Śnieżka Satynowa

AKTUALNE PROMOCJE

O INTERNETOWYM CENTRUM BUDOWNICTWA E-BUDUJEMY.PL

E-budujemy.pl to platforma internetowa służąca do zakupów materiałów budowlanych i artykułów wyposażenia wnętrz. Szeroka oferta produktowa z branż: płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek, baterie, chemia budowlana, panele i podłogi drewniane, farby,kamień dekoracyjny i elewacyjny, materiały do układania kostki brukowej, ochrona drewna umożliwiają realizację zakupów bez wychodzenia z domu.

Współpraca z najlepszymi firmami spedycyjnymi zapewnia szybkie i solidne dostawy w każde miejsce w kraju i za granicą.

Stale uzupełniamy asortyment jak i również pracujemy nad poprawą funkcjonalności strony internetowej. Nasi konsultanci odpowiedzą na większość Państwa pytań, pomogą rozwiązać problemy jak i również zaproponować rozwiązania technologiczne. Zapraszamy do zakupów na e-budujemy.pl.

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA ZAKUPÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Feedback
E-budujemy.pl
ul.Diamentowa 4
20-447 Lublin

Pracujemy:
pn.-pt.: 08:00 - 16:00

tel.: (81) 441-77-85
(81) 441-81-95
fax: (81) 446-75-49
INFOLINIA: 814 418 195
biuro@e-budujemy.pl