WYBRANA KATEGORIA

KAMIEŃ NATURALNY, DEKORACYJNY, BETON ARCHITEKTONICZNY

Pozostałe kategorie

rozwiń pozostałe kategorie

zwiń pozostałe kategorie

STEGU Płytki i narożniki cegłopodobne Parma

Cegłopodobne płytki Stegu Parma, imitacja białej cegły. Zaletą płytek jest połączenie imitacji cegły ze spoiną. Plytki po ułożeniu nie wymagają spoinowania. Stegu Parma imituję fakturę cegły ręcznie robionej. Zaletą produktu  jest  jego łatwy montaż. Gotowe narożniki posiadają  spoinę idealnie pasująca do płytek bazowych. Przy zastosowaniu płytek Parma otrzymujemy ciekawe architektoniczne rozwiązania aranżacji w kuchni, łazience i salonie. Płytki pakowane są w pudełka zawierające 0,5m2 , (30szt) produktu gotowego do montażu. Montaż płytek przy zastosowaniu zapraw klejących Stegu. Dostępne w białym kolorze, po ulożeniu mogą być malowane na dowolny kolor.

 

Produktów : 2, strona 1 z 1

AKTUALNE PROMOCJE

O INTERNETOWYM CENTRUM BUDOWNICTWA E-BUDUJEMY.PL

E-budujemy.pl to platforma internetowa służąca do zakupów materiałów budowlanych i artykułów wyposażenia wnętrz. Szeroka oferta produktowa z branż: płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek, baterie, chemia budowlana, panele i podłogi drewniane, farby,kamień dekoracyjny i elewacyjny, materiały do układania kostki brukowej, ochrona drewna umożliwiają realizację zakupów bez wychodzenia z domu.

Współpraca z najlepszymi firmami spedycyjnymi zapewnia szybkie i solidne dostawy w każde miejsce w kraju i za granicą.

Stale uzupełniamy asortyment jak i również pracujemy nad poprawą funkcjonalności strony internetowej. Nasi konsultanci odpowiedzą na większość Państwa pytań, pomogą rozwiązać problemy jak i również zaproponować rozwiązania technologiczne. Zapraszamy do zakupów na e-budujemy.pl.

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA ZAKUPÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Feedback
E-budujemy.pl
ul.Diamentowa 4
20-447 Lublin

Pracujemy:
pn.-pt.: 08:00 - 16:00

tel.: (81) 441-77-85
(81) 441-81-95
fax: (81) 446-75-49
INFOLINIA: 814 418 195
biuro@e-budujemy.pl