WYBRANA KATEGORIA

PODŁOGI DREWNIANE, WINYLOWE, SKÓRZANE, PANELE PODŁOGOWE

Pozostałe kategorie

rozwiń pozostałe kategorie

zwiń pozostałe kategorie

BALTERIO PANELE BALTERIO

Panele Balterio

 

 Dostępne w naszej ofercie panele Balterio to laminowany materiał podłogowy, który idealne odwzorowuje wygląd naturalnego drewna. Wykorzystanie v-fugi z dwóch lub czterech stron,  widoczne naturalne usłojenie drewna, powierzchnia poddana heblowaniu oraz klasa ścieralności AC4 i AC6 sprawia, że stanowią idealne rozwiązanie do każdego wnętrza. Są dostępne w wielu kolekcjach, dzięki czemu umożliwiają stworzenie dowolnej aranżacji, w zależności od oczekiwań   i zapotrzebowania Klienta. Dostępnych jest wiele rodzajów imitacji najpopularniejszych gatunków drewna,w tym dębu, teku czy klonu. Ich zaletami są niezwykle atrakcyjny, naturalny wygląd oraz wysoka odporność na wiele czynników, dzięki czemu mogą służyć w nienaruszonym stanie przez lata. Zachęcamy do przejrzenia prezentowanych kolekcji paneli Balterio – oferujemy korzystne ceny.

 

 

Produktów : 626, strona
z 32
Dalej >

BALTERIO Panele Infinity

BALTERIO Panele Pure Stone

BALTERIO Pianki, podkłady

BALTERIO Listwy uniwersalne

BALTERIO Listwy i profile

AKTUALNE PROMOCJE

O INTERNETOWYM CENTRUM BUDOWNICTWA E-BUDUJEMY.PL

E-budujemy.pl to platforma internetowa służąca do zakupów materiałów budowlanych i artykułów wyposażenia wnętrz. Szeroka oferta produktowa z branż: płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek, baterie, chemia budowlana, panele i podłogi drewniane, farby,kamień dekoracyjny i elewacyjny, materiały do układania kostki brukowej, ochrona drewna umożliwiają realizację zakupów bez wychodzenia z domu.

Współpraca z najlepszymi firmami spedycyjnymi zapewnia szybkie i solidne dostawy w każde miejsce w kraju i za granicą.

Stale uzupełniamy asortyment jak i również pracujemy nad poprawą funkcjonalności strony internetowej. Nasi konsultanci odpowiedzą na większość Państwa pytań, pomogą rozwiązać problemy jak i również zaproponować rozwiązania technologiczne. Zapraszamy do zakupów na e-budujemy.pl.

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA ZAKUPÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Feedback
E-budujemy.pl
ul.Diamentowa 4
20-447 Lublin

Pracujemy:
pn.-pt.: 08:00 - 16:00

tel.: (81) 441-77-85
(81) 441-81-95
fax: (81) 446-75-49
INFOLINIA: 814 418 195
biuro@e-budujemy.pl