WYBRANA KATEGORIA

KAMIEŃ NATURALNY, DEKORACYJNY, BETON ARCHITEKTONICZNY

Pozostałe kategorie

rozwiń pozostałe kategorie

zwiń pozostałe kategorie

INCANA

Kamień Incana

 

Nasza oferta zawiera kamień Incana – marki, która dostarcza płytki i okładziny kamieniopodobne, cenione ze względu na wartość dekoracyjną oraz trwałość. Umożliwiają tworzenie ozdobnych powierzchni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki czemu stanowią uniwersalne rozwiązanie przy wykończeniach domów. Kamień Incana jest dostępny w wielu wzorach i wersjach kolorystycznych, dzięki czemu umożliwia stworzenie aranżacji w dowolnym stylu, zarówno nowoczesnym, jak i klasycznym. Są to betonowe płytki na bazie keramzytu, które cechuje odporność na wiele czynników, w tym warunki pogodowe. Prezentujemy wiele ciekawych kolekcji, wśród których każdy Klient znajdzie rozwiązanie wpisujące się w jego oczekiwania i zapotrzebowanie. Są one uzupełnione płytkami narożnikowymi, umożliwiającymi ciekawe wykończenie niestandardowych powierzchni.

Produktów : 66, strona
z 4
Dalej >

INCANA INCANA

INCANA Kamień elewacyjny betonopodobny brick panel marrone
Na stanie: 302.91 m2

52.45 zł/opk.
INCANA Kamień elewacyjny betonopodobny brick panel szary
Na stanie: 283.59 m2

52.45 zł/opk.

INCANA Arnhem

INCANA Arco

INCANA Blocco

AKTUALNE PROMOCJE

O INTERNETOWYM CENTRUM BUDOWNICTWA E-BUDUJEMY.PL

E-budujemy.pl to platforma internetowa służąca do zakupów materiałów budowlanych i artykułów wyposażenia wnętrz. Szeroka oferta produktowa z branż: płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek, baterie, chemia budowlana, panele i podłogi drewniane, farby,kamień dekoracyjny i elewacyjny, materiały do układania kostki brukowej, ochrona drewna umożliwiają realizację zakupów bez wychodzenia z domu.

Współpraca z najlepszymi firmami spedycyjnymi zapewnia szybkie i solidne dostawy w każde miejsce w kraju i za granicą.

Stale uzupełniamy asortyment jak i również pracujemy nad poprawą funkcjonalności strony internetowej. Nasi konsultanci odpowiedzą na większość Państwa pytań, pomogą rozwiązać problemy jak i również zaproponować rozwiązania technologiczne. Zapraszamy do zakupów na e-budujemy.pl.

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA ZAKUPÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Feedback
E-budujemy.pl
ul.Diamentowa 4
20-447 Lublin

Pracujemy:
pn.-pt.: 08:00 - 16:00

tel.: (81) 441-77-85
(81) 441-81-95
fax: (81) 446-75-49
INFOLINIA: 814 418 195
biuro@e-budujemy.pl