Szukaj produktu w naszym Internetowym Centrum Budownictwa

KOSZYK
0 : produktów
PRZECHOWALNIA
0 : produktów
Uwaga! Realizacja zamówień złożonych od 19.12.2013 może odbywać się po 02.01.2014. W okresie świątecznym w pracy firm spedycyjnych oraz obsługi magazynów występują przerwy utrudniające realizację zamówień.
Za utrudnienia przepraszamy!

WYBRANA KATEGORIA

GRZEJNIKI, GRZAŁKI, AKCESORIA

Pozostałe kategorie

rozwiń pozostałe kategorie

zwiń pozostałe kategorie

WEBERMAN

Grzejniki stalowe płytowe Weberman przeznaczone są do tradycyjnych instalacji grzewczych. Weberman Typ C to grzejniki pokojowe zasilane z boku z czterema otworami podłączeniowymi, grzejniki Typ V zasilane od dołu z sześcioma otworami podłączeniowymi, zintegrowanym systemem zaworowo-rurowym. Kolor grzejników biały, Każdy grzejnik posiada : komplet zamocowań, korek plus odpowietrznik
Produktów : 488, strona
z 25
Dalej >

WEBERMAN Wysokość 400 mm

WEBERMAN Wysokość 500 mm

WEBERMAN Wysokość 600 mm

AKTUALNE PROMOCJE

O INTERNETOWYM CENTRUM BUDOWNICTWA E-BUDUJEMY.PL

E-budujemy.pl to platforma internetowa służąca do zakupów materiałów budowlanych i artykułów wyposażenia wnętrz. Szeroka oferta produktowa z branż: płytki ceramiczne, wyposażenie łazienek, baterie, chemia budowlana, panele i podłogi drewniane, farby,kamień dekoracyjny i elewacyjny, materiały do układania kostki brukowej, ochrona drewna umożliwiają realizację zakupów bez wychodzenia z domu.

Współpraca z najlepszymi firmami spedycyjnymi zapewnia szybkie i solidne dostawy w każde miejsce w kraju i za granicą.

Stale uzupełniamy asortyment jak i również pracujemy nad poprawą funkcjonalności strony internetowej. Nasi konsultanci odpowiedzą na większość Państwa pytań, pomogą rozwiązać problemy jak i również zaproponować rozwiązania technologiczne. Zapraszamy do zakupów na e-budujemy.pl.

BEZPIECZEŃSTWO I WYGODA ZAKUPÓW

DOŁĄCZ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI
Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.
Cennik nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.
Feedback
E-budujemy.pl
ul.Diamentowa 4
20-447 Lublin

Pracujemy:
pn.-pt.: 08:00 - 16:00

tel.: (81) 441-77-85
(81) 441-81-95
fax: (81) 446-75-49
INFOLINIA: 814 418 195
biuro@e-budujemy.pl